Kursy tarocistki

Czy mogę ufać przyjaciołom?

Wróżba od tarota: Koło Fortuny położenie normalne Otaczają Cię w większości ludzie życzliwi, pośród nich znajduje się parę chwastów, żyjących zazdrością i obgadujących Cię. Na szczęście w skutek zbiegów okoliczności wyjdzie na jaw, o kogo chodzi i pozbędziesz się tych osób z Twego życia. Wróżba od tarota: Moc – położenie normalne Większość ludzi z Twego towarzystwa życzy Ci dobrze. Dlatego można stwierdzić że otaczają Cię życzliwi.

Dodany: 2017-11-11 | Komentarze: 10


Wróżby na najbliższy czas

Czy warto zmienić pracę? (dla mężczyzn) Wróżba od tarota: - Głupiec położenie normalne W tej chwili czujesz się jak w matni. Nie podoba Ci się to co robisz obecnie, jednocześnie wiesz że nie masz póki co żadnej innej perspektywy. Musisz więc uzbroić się w cierpliwość i czekać na swoją szansę. W najbliższym czasie wskutek zbiegu okoliczności, otrzymasz dobrą ofertę pracy. Nie będzie się nad czym zastanawiać,.

Dodany: 2017-11-07 | Komentarze: 6


Wróżka o liczbach osobistych i numerologii

Sprawdzi się jako organizator czegoś od podstaw. Liczba osobista 5 Twe dziecko jest pogodne, dowcipne, pełne entuzjazmu i energii. Podejmuje wszelkiego rodzaju aktywność. Ma duży temperament, jak również zmienność nastrojów, którą często kontroluje, dopasowując się do sytuacji. Bywa duszą towarzystwa. Życie Twego dziecka będzie obfitowało w nagłe i częste zmiany, podróże i przeprowadzki. Ma w sobie wielki magnetyzm i urok, przez.

Dodany: 2017-11-02 | Komentarze: 17