Czy mogę ufać przyjaciołom?


Wróżba od tarota: Koło Fortuny położenie normalne

Otaczają Cię w większości ludzie życzliwi, pośród nich znajduje się parę chwastów, żyjących zazdrością i obgadujących Cię. Na szczęście w skutek zbiegów okoliczności wyjdzie na jaw, o kogo chodzi i pozbędziesz się tych osób z Twego życia.

Wróżba od tarota: Moc – położenie normalne

Większość ludzi z Twego towarzystwa życzy Ci dobrze. Dlatego można stwierdzić że otaczają Cię życzliwi ludzie. Oczywiście znajdą się też tacy, z którymi lepiej byłoby się nie zadawać. Obserwuj niektóre sytuacje, a na pewno dowiesz się o kogo mi chodzi. Zerwij z nimi kontakt, obłudnicy nie są Ci potrzebni.

Wróżba od tarota: wisielec- położenie normalne

Spore grono Twoich znajomych to ludzie nie warci uwagi. Z pozoru mili i życzliwi, za plecami Cię obgadują, a w głębi duszy cieszą z każdego Twego niepowodzenia. Po co oni są Ci potrzebni? Musisz ustalić o kogo chodzi i zerwać kontakt z tymi osobami. Poczujesz się dzięki temu znaczniej lepiej, a w Twym życiu nikt nie będzie mieszał.

Czy mogę ufać przyjaciołom?

Wróżba od tarota: - Głupiec położenie normalne

Zależy kogo uważasz za przyjaciela. Wielu ludziom z Twego towarzystwa takie cechy jak zazdrość, zawiść, chciwość nie są obce. Oczywiście nie mówię tu o wszystkich, aczkolwiek naprawdę z wieloma osobami lepiej byłoby po prostu zerwać kontakt. Patrz więc komu ufasz.

Wróżba od tarota:- Mag położenie normalne

Przyjaciel to osoba na którą możesz liczyć w każdej sytuacji. Jeśli myślisz że takich osób w Twoim towarzystwie jest dużo, niedługo przekonasz się jak bardzo się mylisz. Na szczęście są osoby, którym na Tobie zależy i możesz im ufać. Musisz jednak uważniej patrzeć na ręce, tym którzy nie zasługują na zaufanie.

Wróżba od tarota: Kapłanka- położenie normalne

Przyjaciołom – tak, kolegom czy koleżankom już nie. Sporo osób z Twego otoczenia nie należy do najżyczliwszych. Cieszą się oni z Twoich niepowodzeń, zazdroszczą kiedy coś wyjdzie. Oczywiście nie wszyscy są tacy. Musisz więc zrobić przegląd swoich znajomych. Zadawaj się tym, którzy są tego godni, a odetnij się od tych dla których nic nie znaczysz. Zobaczysz że w ten sposób poczujesz się lepiej.

Wróżba od tarota: Cesarzowa- położenie normalne

Możesz ufać niektórym osobom. Większość Twego towarzystwa jest naprawdę w porządku. Możesz na nich polegać, dobrze Ci życzą. Oczywiście znajdą się także chwasty, chcące na Tobie żerować, zazdrosne o wszystko. Na szczęście przyjaciele są w przewadze, dzięki czemu masz na kogo liczyć w razie potrzeby.

Wróżba od tarota: Cesarz położenie normalne

Są w Twym towarzystwie osoby zazdroszczące Ci sukcesów, czekające na każde potknięcie. Udają oni wspaniałych znajomych na których możesz liczyć, podczas gdy w rzeczywistości obgadują Cię za plecami. Tak więc nie ufaj, na tym portalu nie powierzaj swoich tajemnic „przyjaciołom”.

Komentarze: 10


noavatar.png
Jospeh 2017-11-19

pozdro gwoli artystę, planujesz artyzm:)

noavatar.png
Almeta 2017-11-19

rasowy wpisik

noavatar.png
Shizue 2017-11-19

Właściwe dodatnie

noavatar.png
Jayson 2017-11-24

frapująco zobrazowane

noavatar.png
Eveline 2017-11-24

Odwieczny nie połykał panaceum naturalnie bombowego

noavatar.png
Madalene 2017-11-24

Korzystne skrupulatne

noavatar.png
Solomon 2017-11-24

doznajesz barwny system budowania

noavatar.png
Tennie 2017-11-24

Czynne opłacalne

noavatar.png
Emile 2017-11-25

Przebojowo się recytuje

noavatar.png
Joan 2017-11-25

nosisz dar książkowy