Wróżka o liczbach osobistych i numerologii


Sprawdzi się jako organizator czegoś od podstaw.

Liczba osobista 5

Twe dziecko jest pogodne, dowcipne, pełne entuzjazmu i energii. Podejmuje wszelkiego rodzaju aktywność. Ma duży temperament, jak również zmienność nastrojów, którą często kontroluje, dopasowując się do sytuacji. Bywa duszą towarzystwa. Życie Twego dziecka będzie obfitowało w nagłe i częste zmiany, podróże i przeprowadzki. Ma w sobie wielki magnetyzm i urok, przez co potrafi być osobą zmysłową, pełną fantazji i erotyzmu. Osoby spod tej liczby w pełni się realizują w zawodach takich jak: aktor, pisarz, językoznawca, dziennikarz, podróżnik, pracownik reklamy.

Liczba osobista 6

Najważniejszą wartość w życiu Twego dziecka ma miłość, partnerstwo, dom i rodzina. Jest opiekunem otaczającym troską bliskie osoby. Często rezygnuje ze swoich ideałów dla ludzi których kocha. Jest mądre, tolerancyjne i sprawiedliwe. Wspaniale sprawdza się w roli rozjemcy, ponieważ posiada zdolność bezstronnego osądu racji obu stron. Ma skłonność do pouczania innych, nawracania i resocjalizowania. Często jednak za bardzo ingeruje w życie właściwie obcych osób, udzielając im rad, nawet wtedy, jeśli o nie, nie proszą. Pogodną i łagodną naturą przyciąga do siebie ludzi zagubionych. Niebezpieczeństwo może kryć się w nadopiekuńczości i uzależnieniu od oznak wdzięczności. Zrealizuje się pracując jako nauczyciel, polityk, kaznodzieja.

Liczba osobista 7

Twe dziecko ma filozoficzną naturę, wyrażającą się w głębokich przemyśleniach i analizie. Przywiązuje dużą uwagę do wewnętrznych przeżyć i intuicji. Jest samotnikiem zachowującym dystans wobec ludzi. Nie korzysta z dobrych rad udzielanych przez nawet bliskie osoby. Może sprawiać wrażenie oschłego i obojętnego, niezdolnego do związku. Ceni sobie towarzystwo kilku wypróbowanych przyjaciół. Jest konserwatywny i perfekcyjny. Będzie potrafić podporządkować życie jednej sprawie, np. pracy naukowej, filozofii, medycynie.

Liczba osobista 8

Twe dziecko nigdy nie pozna ubóstwa. Życie oferuje mu sławę, władzę i fortunę. Posiada zdolności kierownicze i organizacyjne. Jest osobą upartą, wytrwałą, nawet gdy czuje trudności nie daje się pokonać. Aby podjąć jakieś działanie musi silnie się identyfikować z wyznaczonym celem. Znakomicie się sprawdzi pracując w dużych organizacjach, firmach lub zakładach. Jest realistą, twardo stąpa po ziemi. Zainteresowania Twego dziecka nie obejmują sfery duchowej i metafizycznej. Posiada szacunek do starszych i często bazuje na ich doświadczeniu. Szybko podejmuje decyzje (zazwyczaj trafne). Wspaniale sprawdzi się w zawodach wymagających podejmowania szybkich decyzji, samodzielności i precyzji.

Liczba osobista 9

Twe dziecko jest osobą skłonną do poświecenia się drugiemu człowiekowi. W życiu kieruje się bezinteresownością i humanizmem. Przysparza to wielu rozczarowań, ponieważ rzeczywistość kłóci się z wewnętrznym przekonaniem o ludzkiej dobroci. (Zobacz więcej na http://wrozka-tarot.net.pl/)

Komentarze: 17


noavatar.png
Zena 2017-11-02

podlicza do umiłowanych

noavatar.png
Mario 2017-11-02

wchłonąłem się w wpisika

noavatar.png
Victor 2017-11-06

Wspaniale się dekoduje

noavatar.png
Isaura 2017-11-06

blog wyborowa wytworność

noavatar.png
Bruce 2017-11-19

doznajesz wyszukany gust zapisywania

noavatar.png
Julissa 2017-11-19

umiesz zaciekawić tematem

noavatar.png
Shantae 2017-11-20

Czynne regulaminowe

noavatar.png
Angelo 2017-11-24

dukał z umocnionym oddechem

noavatar.png
Luella 2017-11-24

pozdro gwoli wnioskodawcy, cudownie układasz:)

noavatar.png
Dakota 2017-11-24

ekstra kładziesz

noavatar.png
Keena 2017-11-25

dobry blog gdy zaś wpisik

noavatar.png
Grover 2017-11-25

szałowo przygotowujesz

noavatar.png
Dante 2017-11-25

pierwszorzędnie notujesz

noavatar.png
Avery 2017-11-25

dzięki zbyt kultową drakę

noavatar.png
Kurtis 2017-11-25

świetnie korespondujesz

noavatar.png
Marcellus 2017-11-25

hehe słuszne

noavatar.png
Venus 2017-11-25

uważasz polot kulturalny