Posiadasz talent do nauki języków Nawet jeśli w


Idź więc na kierunek typu: prawo albo administracja. Będziesz tam miała szansę jeszcze bardziej się rozwinąć, Twe zdolności przywódcze znacznie Ci pomogą.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: pustelnik portal ezoteryczny położenie normalne

Posiadasz talent do nauki języków. Nawet jeśli w tej chwili jeszcze tego nie zauważyłaś, to spróbuj posiedzieć chwilę nad jakimś językiem i zobaczysz, że uczysz się znacznie szybciej niż inni. Tak więc odpowiednim wyborem dla Ciebie byłaby filologia.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Koło Fortuny położenie normalne

Jako, że masz w sobie dar przekonywania i doskonale współpracujesz z ludźmi, musisz iść na kierunek w którym będziesz mogła wykorzystać swoje zdolności. Idź więc na pedagogikę, po skończeniu tego kierunku będziesz mogła pracować z dziećmi, a uwierz, doskonale byś sobie z nimi poradziła.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Moc położenie normalne

Jesteś osobą otwartą, chętną do nowych wyznań, chcąca poznawać życie i zwiedzać świat.. Kierunkiem odpowiednim dla Ciebie byłaby europeistyka. Miałabyś dzięki temu szansę zapoznania się z innym krajami, mogłabyś również uczestniczyć w różnych akcjach, które dałyby Ci możliwość zwiedzenia europy.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Wisielec położenie normalne

W tej chwili czujesz się zagubiona, nie masz pojęcia co wybrać, aby potem nie żałować. Jako że zawsze Twoim skrytym marzeniem było podróżować po świecie, idź na turystykę. Zobaczysz że odnajdziesz się na tym kierunku, co więcej możliwość wycieczek w różne zakątki świata będzie Cię jeszcze bardziej motywować.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: śmierć położenie normalne

W Twym życiu szykują się duże zmiany. Jako że zawsze radziłaś sobie całkiem dobrze z przedmiotami ścisłymi, właściwym kierunkiem byłaby dla Ciebie rachunkowość lub finanse publiczne. Po skończeniu ich nie musiałabyś martwić się o zatrudnienie. Tak więc nawet jeśli w tej chwili wydają ci się one mało atrakcyjne dobrze to przemyśl.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Umiarkowanie

Jesteś osobą o dobrym sercu, chętnie niesiesz pomoc innym, jednak bywasz niezdecydowana. Od wyboru studiów zależą Twoje dalsze losy. Powinnaś więc wybrać coś co naprawdę Cię ciekawi. Takimi kierunkami są: bezpieczeństwo wewnętrzne, resocjalizacja.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Diabeł położenie normalne

Lubisz w swoim życiu ryzyko. Nie dla Ciebie są więc kierunki gdzie trzeba byłoby tylko spokojnie wkuwać wiedzę. Idź więc, albo na studia wojskowe, albo bezpieczeństwo wewnętrzne. Owe studia bardzo szybko by Cię pochłonęły, mogłabyś planować swoją dalszą przyszłość właśnie w tym kierunku.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Wieża położenie normalne

Zawsze starasz się mierzyć wysoko.

Komentarze: 9


noavatar.png
Timothy 2017-11-24

poważnie ekscytująco nagryzmolone

noavatar.png
Kaleigh 2017-11-24

Fizycznie frapujące

noavatar.png
Alberto 2017-11-24

Interesująco zapisane

noavatar.png
Shizue 2017-11-25

atrakcyjnie zobrazowane

noavatar.png
Susanne 2017-11-25

Ekscytująco stworzone

noavatar.png
Vernell 2017-11-25

połykał z zapartym wydechem

noavatar.png
Regine 2017-11-25

pozdro gwoli dramatopisarza, przechodzisz artyzm:)

noavatar.png
Jewel 2017-11-25

połykał z podpartym wydechem

noavatar.png
Sharen 2017-11-25

możesz zainteresować toposem